Oppisopimusvastaavat Edukossa

Hyvinvoinnin tiimi

Krista Puustinen, 040 672 2830, krista.puustinen@eduko.fi
Riina Lindström, 040 186 6724, riina.lindstrom@eduko.fi

  • Sosiaali- ja terveysalan pt
  • Kehitysvamma-alan at
  • Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen eat
  • Mielenterveys- ja päihdetyön eat
  • Vanhustyön eat

Leena Pirnes, 040 483 3148, leena.pirnes@eduko.fi

  • Kasvatus- ja ohjausalan at

Tiina Pekkanen, 040 179 7108, tiina.pekkanen@eduko.fi

  • Kasvatus- ja ohjausalan pt (nuoriso- ja yhteisöohjaaja)

Liiketoiminnan ja palveluiden tiimi

Leena Jäppinen, 0400 905 030, leena.jappinen@eduko.fi

  • Yrittäjyyden at
  • Lähiesimiestyön at
  • Johtamisen- ja yritysjohtamisen eat
  • Liiketoiminnan at
  • Tuotannon esimiestyön eat
  • Isännöinnin at ja isännöinnin eat

Janne Alho, 040 483 3446, janne.alho@eduko.fi

  • Liiketoiminnan pt

Marika Ylä-Rautio, 040 167 9171, marika.yla-rautio@eduko.fi

  • Hius- ja kauneudenhoitoalan pt ja eat
  • Matkailualan pt

Pasi Paavilainen, 040 351 7217, pasi.paavilainen@eduko.fi

  • Media- ja kuvallisen ilmaisun pt
  • Tieto- ja viestintätekniikan pt
  • Taideteollisuusalan pt

Tuotannon ja ravitsemuksen tiimi

Anni Niemelä, 0400 957200, anni.niemela@eduko.fi

  • Elintarvikealan pt
  • Ravintola- ja cateringalan pt
  • Ruokapalvelujen at
  • Erityisruokavaliopalvelujen eat

Anna-Leena Haukkapää, 040 501 7546, anna-leena.haukkapaa@eduko.fi

  • Metsäalan pt
  • Luonto- ja ympäristöalan pt
  • Ympäristöalan at
  • Luontoalan at
  • Maatalousalan pt

Logistiikan ja liikenteen tiimi

Tommi Miettinen, 040 555 3013, tommi.miettinen@eduko.fi

  • Logistiikan pt
  • Ajoneuvoalan at
  • Ajoneuvoalan eat

Jenni Honkanen, 040 848 3564, jenni.honkanen@eduko.fi

  • Logistiikan pt, sisälogistiikan oa/varastologistiikan oa
  • Ajoneuvoalan pt

Juha Grönroos, 040 3516375, juha.gronroos@eduko.fi

  • Lentokoneasennuksen pt

Rakentamisen ja kunnossapidon tiimi

Jari Niinimäki, 040 489 9454, jari.niinimaki@eduko.fi

  • Talotekniikan at ja eat

Pasi Paavilainen, 040 351 7217, pasi.paavilainen@eduko.fi

  • Rakennusalan pt
  • Talonrakennusalan at
  • Talonrakennusalan eat
  • Kone- ja tuotantotekniikka pt ja at
  • Puualan pt ja at
  • Pintakäsittelyalan pt ja at

Katri Pyöriä, 040 482 3661, katri.pyoria@eduko.fi

  • Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan pt ja at
    (toimitilahuoltaja, kodinhuoltaja, laitoshuoltaja)

Hemmi Vauhkonen, 040 672 2806, hemmi.vauhkonen@eduko.fi

  • Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan pt ja at
    (kiinteistönhoitaja, tekninen kiinteistönhoitaja)

Pia Karppela, 040 580 1779, pia.karppela@eduko.fi

  • Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan eat

Tekniikan ja turvallisuuden tiimi

Juha Rantala, 040 483 2851, juha.rantala@eduko.fi

  • Sähkö- ja automaatioalan pt
  • Prosessiteollisuuden pt
  • Laboratorioalan pt
  • Tieto- ja tietoliikennetekniikan pt
  • Talotekniikan pt
  • Lukkoseppämestarin eat

Hemmi Vauhkonen, 040 672 2806, hemmi.vauhkonen@eduko.fi

  • Turvallisuusalan pt ja at
  • Turvallisuusvalvojan eat

hae sivustolta